Zúčastněné týmy
MEMORIÁL FRANTIŠKA HRDLIČKY

SG DYNAMO DRESDEN U19

Dynamo je tradiční německý fotbalový klub z Drážďan, který v loňské sezóně opětovně postoupil do 2. Bundesligy. Svoji popularitu si drží i na území České republiky kdy mnoho fanoušků cestuje na jeho domácí zápasy na 30.000 nově zrekonstruovaný stadion. V poslední době zažívá klub sportovní vzestup, když jeho U19 rovněž postoupil do nejvyšší německé dorostenecké soutěže.

BOHEMIANS PRAHA 1905 U19

Jeden z fanouškovsky nejsilnějších klubů České republiky, který lze řadit mezi tradiční účastníky české nejvyšší soutěže. Klub, jehož historii zachránili právě fanoušci se podporou svého obecenstva může podobat Dynamu Drážďany v české kotlině. Na úrovni mládeže patří mezi standardní kluby české mládežnické struktury a její nejvyšší úrovně.

HALLESCHER FC U19

Hallescher FC, patřil mezi přední ligové kluby německé předrevoluční éry. Ekonomické a demografické souvislosti spojené se spojením obou německých republik v roce 1990 znamenal pro klub dvacetiletý ústup ze slávy do amatérského fotbalu. V sezóně 2011-2012 se však klub definitivně vrátil do profesionálního fotbalu a v současnosti jsou účastníkem 3. německé Bundesligy.

FK TEPLICE U19

Pořadatelský klub v loňské sezóně oslavil 20 let od posledního postupu do nejvyšší soutěže. Svoji nejlepší éru zažil zřejme v úvodu nového milénia, kdy jej pravidelná účast v UEFA soutěžích posunula mezi přední kluby České republiky a zajistila členství ve sdružení klubů ECA. Na úrovni mládeže se klub účastní nejvyšších možných soutěží ve všech věkových kategoriích, v minulé sezóně se jeho juniorský tým U21 umístil na druhém místě soutěže.